Socatots - piłka nożna dla dzieci

Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci i rodziców inspirowane piłką nożną

Dlaczego Socatots?

SOCATOTS to ogólnorozwojowe zajęcia inspirowane piłką nożną, w których rodzice uczestniczą razem z dziećmi. To nie tylko zajęcia sportowe, to również nauka cyfr, kolorów, części ciała i czas spędzony przez dzieci z rodzicami i rówieśnikami. Poprzez wspólną zabawę rozwijamy nie tylko umiejętności motoryczne, ale także wspieramy poczucie własnej wartości i pewności siebie u dzieci. Nasze zajęcia to więcej niż piłka nożna. Dzięki nim dziecko ćwiczy także swoją wytrwałość, koncentrację, pamięć i ogólne zdolności poznawcze.

Zajęcia dla maluchów prowadzimy od 6 miesiąca do 5 roku życia. Uczymy dzieci podstawowych schematów ruchowych, równowagi, koordynacji oraz współpracy. Rodzicom pomagamy w realizacji prawidłowego rozwoju dzieci, nie tylko na płaszczyźnie sportowej. Ogólnorozwojowe zajęcia SOCATOS dla dzieci, to klucz do ich prawidłowego rozwoju w przyszłości.

Prawidłowy rozwój dziecka

Dbamy o to, aby maluchy na zajęciach SOCATOTS rozwijały się prawidłowo pod względem sportowym i emocjonalnym. Naszym celem jest wychowanie zdrowych i pewnych siebie dzieci, które w przyszłości być może zechcą zostać sportowcami. Zajęcia prowadzone razem z rodzicami, wzmacniają pozytywne cechy osobowości najmłodszych. Na zajęciach SOCATOS tworzymy dzieciom idealne warunki do rozwoju.

Dzięki wspólnym, sportowym zajęciom z rodzicami uczymy dzieci zamiłowania do aktywnego spędzania czasu.